Firmamız 1990’lı yıllarda teknik hırdavat sektöründe Bursa’da faaliyet göstermeye başlamış olup, zaman içinde ürün çeşitliliğini arttırarak kalıp sarf malzemeleri, makine ve otomotiv yan sanayi malzeme tedariği ve satışında faaliyet göstermektedir.

“Başarınız başarımızdır.” ilkesini benimseyerek 2005 yılında Bursa’da teknik hırdavat sektöründe ilk ISO 9001:2008 kalite sistem belgesini almış ve tüm personeliyle bu belgenin gerekliliklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Delici-kesici-yontucu ve aşındırıcı endüstriyel sarf malzemeleri, standart kalıp elemanları temel ürün portföyümüzdür.

Hizmetin her safhasında güveninize layık olmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve isabetle tespit eden ve kısa zamanda karşılayan, sektörün öncü firması olmayı hedefledik. Bu hedefe adım adım yaklaşıyor olmanın “olmazsa olmaz” koşulunun sektörel bazda kaliteli ve tutarlı bir yer edinmeden geçtiğini de biliyor ve önemsiyoruz.

“Daima bir adım önde” olmayı hedefleyen firmamız; desteklerinizi, öneri ve eleştirilerinizi bizlerden esirgemeyeceğinizi umuyor, geniş stok yelpazemizle iyi bir çözüm ortağı olduğumuzu ifade ediyoruz. Eğer somut bir başarı olacaksa bu hepimizin başarısı olacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

BAŞARINIZ BAŞARIMIZDIR” ilkesini temel alan firmamız, iç ve dış piyasada rekabetin kıyasıya arttığı günümüz koşullarında Kalitenin önemi ve gerekliliğini yaşamın her alanında kazanmanın ve hedefe ulaşmanın vazgeçilmezi olduğunu su götürmez bir gerçeklik olarak görmektedir.

Üretim-Maliyet ve Pazarlama kavramları içerisinde, Üretici-İmalatçı veya Ticaret -Pazarlama alanında faaliyet gösteren herhangi Ulusal yada Uluslar arası bir firma olsun ürettiği yada pazarladığı herhangi bir ürünü istediği fiyat ve koşulda pazarlama şansı bulamayacağı gibi uluslar arası standartlara uygun bir KALİTE sınavıyla karşı kaşıya kalacağı da unutulmamalıdır…

HEDEFLERİMİZ

Müşteri istek beklentilerini karşılayan, satış öncesi ve sonrası hizmet kalitemizin sürekliliği ile sektöründe öncü ve lider kuruluş olmaktır.

İLKELEMERİMİZ 

Uluslararası standartlar ile uyumlu bir kalite yönetim sistemini yönetim sistemini firmamızın amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin kullanımını sağlamak,

Müşteri isteklerini tam ve eksiksiz olarak tespit edip, talepleri zamanında ve en iyi şekilde karşılamak,

Tüm tedarikçiler ile birlikte sürekli gelişme tabanlı bir işbirliği anlayışını gerçekleştirerek çalışmak,

Çalışanların bilinçli katılımı ve teknik donanımı ile müşteri taleplerini zamanında yüksek verimlilikle karşılamak ve sürdürmek ,

Kalite ve verimliliği etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirerek, günün ve sürecin koşullarına uygun getirmektir.