Firmamız 1990’lı yıllarda teknik hırdavat sektöründe Bursa’da faaliyet göstermeye başlamış olup, zaman içinde ürün çeşitliliğini arttırarak kalıp sarf malzemeleri, makine ve otomotiv yan sanayi malzeme tedariği ve satışında faaliyet göstermektedir.

“Başarınız başarımızdır.” ilkesini benimseyerek 2005 yılında Bursa’da teknik hırdavat sektöründe ilk ISO 9001:2008 kalite sistem belgesini almış ve tüm personeliyle bu belgenin gerekliliklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Delici-kesici-yontucu ve aşındırıcı endüstriyel sarf malzemeleri, standart kalıp elemanları temel ürün portföyümüzdür.

Hizmetin her safhasında güveninize layık olmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve isabetle tespit eden ve kısa zamanda karşılayan, sektörün öncü firması olmayı hedefledik. Bu hedefe adım adım yaklaşıyor olmanın “olmazsa olmaz” koşulunun sektörel bazda kaliteli ve tutarlı bir yer edinmeden geçtiğini de biliyor ve önemsiyoruz.

“Daima bir adım önde” olmayı hedefleyen firmamız; desteklerinizi, öneri ve eleştirilerinizi bizlerden esirgemeyeceğinizi umuyor, geniş stok yelpazemizle iyi bir çözüm ortağı olduğumuzu ifade ediyoruz. Eğer somut bir başarı olacaksa bu hepimizin başarısı olacaktır.